עיצוב גרפי לכנסים | עיצוב גרפי לתערוכות | עיצוב גרפי לאירועים

הסטודיו שלי לעיצוב גרפי

עומדים להשתתף בתערוכה, להקים ביתן, מכינים כנס או כל אירוע? עיצוב גרפי שובה עין יהפוך את הדוכן שלכם לחוויה שיווקית ותקשורתית בולטת שתרשים את המבקרים. גרפיקאים מנוסים בתחום עיצוב גרפי לכנסים, ועיצוב גרפי לתערוכות ולאירועים -יכולים לעזור לכם לבלוט ולהפוך את הכנס או התערוכה לאירוע מושלם. פנו לסטודיו לעיצוב יעל וייס.

עיצוב גרפי לכנסים

לצורך עיצוב גרפי לכנסים נכין לכם הזמנות מעוצבות, תוכניה, ברושורים, פליירים, רולאפ מעוצב, תגים שמיים וכל מה שתזדקקו לו. עיצוב שלטים לכנסים משפר את הדימוי וההסברה הנדרשת בכל כנס. הסטודיו פועל מזה כ-17 שנים. אני בעלת ניסיון רב שנים בהן עבדתי באוניברסיטה הפתוחה, במערכות עיתונים ובמשרדי פרסום. הסטודיו מצוייד במיטב החומרה והתוכנה ומספק שירותי עיצוב ועריכה גרפית לספרים, עיתונים, אינדקסים, חוברות, קטלוגים וברושורים ויוצר מיתוג לעסקים ולמוצרים הכולל לוגו, ניירת משרדית, כרטיס ביקור ואתר אינטרנט.

עיצוב גרפי לתערוכות

לצורך עיצוב גרפי לתערוכות נכין לכם תוכניה, עיצוב רול אפ'ס, רול אפ מעוצב לכנסים ותערוכות, שילוט, חוברת לתערוכה, תגים ועוד.

 בוא/י נשוחח – 052-8271050

עיצוב גרפי לאירועים

נכין לכם את כל מה שנדרש מבחינת עיצוב גרפי לאירועים, התמונה המצורפת היא מכנס מזון שעיצבתי עבורו את כל התדמית הגרפית, החל מלוגו הכנס, דרך כל העזרים הגרפיים – כמו חוברת הכנס, עיצוב תוכנייה, תג, עיצוב רול אפ לכנסים – עיצוב רולאפ לכנס חשיבותו רבה היות ורולאפ מעוצב מקנה ארשת חשיבות ורצינות להצגת בית העסק. גם חזית הפודיום שמאחוריו עומד דן כנר, מעוצבת באותו סגנון שעיצבתי לכנס הזה.

עיצוב גרפי לתערוכות
עיצוב גרפי לכנסים

מעבר לידע ולנסיון הרב שיש לי, אני מביאה עימי הקשבה והתאמה לצרכי הלקוח, סבלנות, טעם טוב ויצירתיות.

בין לקוחותי:

הוצאת דפי רום, ביופורום – מרכז ידע, העמותה לתמיכה בחולי קרוהן וכוליטיס, קו לחינוך, חברת רונלי, שיק – תעשיות תמרוקים בע"מ, אקספרו – כנסים ותערוכות, סנסשיין, מוזיאון מזכרת בתיה, מכון נועם, סיון אופיר סחר, מרכז ליאה ארד ועוד.

דילוג לתוכן