מגמות עכשוויות בעיצוב לוגו

עיצוב לוגו חדשני

רוצים לדעת מה המגמות בתחום עיצוב לוגואים? אילו טרנדים יהפכו לשיחת העיר ואלו ייעלמו בטווח הקרוב?
אז תתכוננו: לפניכם מספר תחזיות עבור מגמות עיצוב לוגו עכשווי!

כוחו של המכשיר הנייד

היום יש יותר מ-7.5 מיליארד מנויי סלולאר ברחבי העולם. מספרים אלה מדרבנים את המעצבים הגרפיים לעצב לוגו ידידותי למכשירים ניידים. לוגו צריך לשרוד את המעבר ממכשיר אחד למשנהו, לא משנה באיזה מכשיר אתה מציג אותם.
כיום, אנשים רוצים חווית גלישה טובה, נוחה ומהירה, ולכן מעצבים עברו ליצור לוגואים שמתאימים יותר לניידים. לוגו מעוצב באופן ידידותי למכשיר סלולרי הפך לנורמה.

עיצוב שטוח

עיצוב שטוח היא טכניקת עיצוב לוגו שהיתה פופולרית לאורך שנים. טכניקה זו עדיין כאן ונמשיך לראות אותה בזמן הקרוב תוך איזון בין אסתטיקה ושימושיות.
עיצובים שטוחים ימשיכו לככב. ואף יקבלו חיים יצירתיים וחדשים בהמשך. הלוגו יהיה נקי יותר ומסודר במיוחד כשיופיע על מכשירים ניידים וטלפונים חכמים.

לוגו וכרטיס ביקור שעיצבתי לחברה שעוסקת בעריכה, הגהה ועימוד של חוברות וספרים
לוגו וכרטיס ביקור שעיצבתי ל״אלף עד תו״
עיצוב לוגו תלת מימדי

בשנתיים האחרונות סר חינו של הלוגו התלת מימדי. רבים עברו לסגנון לוגו פשוט ושטוח. ניתן ליצור אובייקט מדהים עם צורות גיאומטריות פשוטות. הצורה יכולה להכיל גם טקסטורות והיא בעלת תחכום ועושר ויזואלי. יש מגמת חזרה לעיצוב לוגו תלת מימדי.

לוגו מונוכרומטי שעיצבתי לעו״ד ליאור אוסטשינסקי שמבוסס על ראשי התיבות של שמו
עיצוב לוגו סולידי למשרד עורכי דין
לוגו עם שימוש בשטח נגטיבי

שטח נגטיבי בלוגו משפר את הקריאות ואת הניראות ומשווה ללוגו מראה ייחודי. הוא יוצר רושם ראשוני חזק והופך את הלוגו לבלתי נשכח. בהתחשב בסיבות אלו, לא קשה להבין מדוע שטח נגטיב הוא כל כך פופולרי בשימוש אצל מעצבים ולבשר שהמגמה הזו תימשך.

סמל כלוגו הוא כאן כדי להישאר

ובכן, זה עשוי להיראות קצת פחות נועז, אבל בהתחשב בעובדה שהסמל הוא סגנון עיצוב עצמאי ויכול להוסיף ערך למותג, אנחנו בטוחים שיותר מעצבים יתמקדו ביצירת סמלים. סמל הוא זהות שנצרבת במוחו של הצרכן, ויוצרת זיהוי מותג מיידי. וזה בגלל זה אני מאמינה כי הסמל הוא כאן כדי להישאר.

לוגו עם גופן מותאם אישית

גופן מותאם אישית היה ונשאר להיט גדול. גם חברות גדולות ובינהן גוגל משתמשים בלוגו עם גופן מותאם. יותר ויותר מעצבים מנסים את כוחם ביצירות גופן מותאם אישית. כתוצאה מכך, נהיה עדים גם בעתיד ללוגואים מעוצבים בעזרת גופן מותאם אישית.

פשוט זה יפה

יש דברים שלא משתנים ופשטות היא אחת מהם. כבר מזמן נאמר כי לוגואים עם עיצובים פשוטים פועלים בצורה הטובה ביותר כאשר מדובר במיתוג עסק. לוגו עם עיצוב מורכב ומסובך עובר פחות טוב ופחות זכיר בתודעת הלקוח.
עיצוב לוגו פשוט עובר לקדמת הבמה…

לוגו שעיצבתי בצבעי ירקרק ואפור - משדר חדשנות ועם זאת נגישות
עיצוב לוגו לחברת Bottom Line שעוסקת בשיווק מתוחכם

 

די קשה לדעת איזו מגמה תהפוך את סדר היום העיצובי ואיזה כיוון עיצובי ייכחד כמו הדינוזאורים… דבר אחד בטוח: יותר יצירתיות מדהימה תשלוט בזירת העיצוב הגרפי בעתיד.

 

דילוג לתוכן