עיצוב גרפי

עיצוב גרפי – מיתוג עסקי

כל בעל עסק, בעל חברה או נותן שירות שחושב על קידום עסקי, מיתוג עסקי וחשיפה לקהל הרחב, יודע שהאופן שבו הוא מציג את העסק שלו קובע את רמת הכנסותיו מהעסק.

סטודיו לעיצוב גרפי יעל וייס פונה לקהל יעד שזקוק לשירותי עיצוב גרפי, מיתוג גרפי לעסקים.
יש מגוון גדול של מעצבים גרפיים אך הסטודיו שלנו חושב ומבצע עבודות החל משלב הרעיון ועד למוצר המוגמר באופן מקורי וייחודי.

יעל וייס מעצבת גרפית מנוסה ומקצועית – גרפיקאית מנוסה אשר ערה לחידושים וטרנדים בינלאומיים שמאפשרים מיתוג עסקי ועיצוב תדמית גרפי .

מיתוג גרפי עסקי עיצוב תדמית חזותית שנעשה לעסקים ולחנויות בעזרת חברה לעיצוב גרפי משדרגת כל בית עסק ומייחדת אותו לעומת המתחרים כשבשטח, מיתוג עסקי או מיתוג גרפי חזותי בא לידי ביטוי באופן ויזואלי.

 בוא/י נשוחח – 052-8271050

בעידן האינטרנט למרחק הפיזי יש חשיבות משנית וכל מי שמחפש עיצוב גרפי באזור המרכז, שירותי עיצוב גרפי באזור הדרום או עיצוב גרפי באזור הצפון מוזמן לפנות אלינו ולקבל שירותי עיצוב גרפי ומיתוג עסקי.

מעצבת גרפית

לא כל חברת עיצוב גרפי או מעצבת גרפית יכולה להביא לידי ביטוי את השייכות המיוחדת של הלקוח לקהל היעד והלקוחות שאליו הוא פונה. אנו סטודיו לעיצוב גרפי יעל וייס חברה לעיצוב גרפי בעלי ניסיון רב שמספקים את העבודות הבאות:

 • הבסיס לזהות ויזואלית של בית העסק הוא לוגו מעוצב בעיצוב יחודי ומייצג את המותג.
  בצעו הזמנת לוגו, הזמנות לוגו, עיצוב לוגו, הזמנת לוגו מעוצב, מחיר הזמנת לוגו, מחיר עיצוב לוגו, לוגו בהזמנה, מחיר הזמנת לוגו מעוצב.
 • טעם אישי, סגנון ומקוריות מהווים מפתח לצורך ביצוע הזמנות מיוחדות, עיצוב הזמנות מיוחדות לאירועים, לטקסים, לכנסים ולתערוכות.
 •  הזמנת הפקה לדפוס, הפקות דפוס לאירועים, מחיר הפקה לדפוס, מחירי הפקות לדפוס.
 • הזמנת הפקת קטלוג, הפקת קטלוג מוצרים, הפקת קטלוגים, עיצוב קטלוגים, מחיר הפקת קטלוגים.
 • הדרך שלכם להציג את עצמכם בפני כולם, לפתח קשרים ולהותיר רושם חיובי בעזרת הזמנת כרטיס ביקור, הפקת כרטיסי ביקור, עיצוב כרטיסי ביקור, מחיר עיצוב כרטיסי ביקור, מחיר הפקת כרטיס ביקור.
 • העטיפה החיצונית של המוצר מרמזת על תוכנו ומהווה מקור משיכה ולכן עיצוב איכותי של אריזה מהווה מפתח להצלחה שיווקית למוצר. יש לתת דגש לנושא עיצוב אריזות, עיצוב אריזות לתרופות, עיצוב אריזות מזון, עיצוב אריזות ממתקים, עיצוב אריזות מוצר, מחיר עיצוב אריזות.
 • ברושור מעוצב ומנוסח כראוי אמור למשוך קהל יעד ולהניע אותו לרכוש שרות או מוצר ולכן יש לבצע הזמנת ברושורים, עיצוב ברושורים, עיצוב ברושור, מחיר עיצוב ברושור, מחירי עיצוב ברושורים.
 • פלייר אמור לסקרן, לבלוט, להעביר נכון את המסר, לסייע בתהליך השיווק עם ניסוח תמציתי. חשוב לבצע הזמנת פלייר מעוצב  הזמנת עיצוב פליירים, הזמנת פליירים, מחיר פליירים מעוצבים.
 • עיצוב אתר אינטרנט הוא מרכיב שיקבע את מידת המשיכה של הגולש לאתר. עיצוב אתר יוצר רושם ראשוני ולכן מומלץ לאפיין עם בונה האתר את מאפייניו על ידי עיצוב אתרים, עיצוב אתר אינטרנט, מחיר עיצוב אתר אינטרנט.

מטרתנו לספק את הסטנדרטים הכי גבוהים מבחינה עיצובית וטכנולוגית תוך שאיפה לשלמות ועמידה בלוחות זמנים, מעניקים ללקוחותינו את המוצרים הטובים והמקוריים ביותר בעולם העיצוב.

 בוא/י נשוחח – 052-8271050
עיצוב גרפי יעל וייס
6 טיפים לבחירת לוגו מנצח

6 טיפים לבחירת לוגו מנצח

הלוגו מופיע בכל עזרי השיווק של העסק והוא מהווה בסיס ותשתית לתדמית הרצויה לעסק או למוצר. הלוגו מהווה חלק אינטגרלי

העיקרון‭ ‬החיוני‭ ‬של‭ ‬המיתוג

העיקרון‭ ‬החיוני‭ ‬של‭ ‬המיתוג

מיתוג עסקי מתבסס על ערכי הליבה של העסק שבאים לידי ביטוי בעזרת אלמנטים גרפיים

בניית מותג אישי – מיתוג עסקי, איך מתחילים?

בניית מותג אישי – מיתוג עסקי, איך מתחילים?

מיתוג עסקי מותגים‭ ‬שונים‭ ‬דורשים‭ ‬לעיתים‭ ‬גישה‭ ‬שונה בתחום של מיתוג לעסקים‭ ‬ומה‭ ‬שעובד‭ ‬עבורך‭ ‬לא‭ ‬בהכרח‭ ‬יעבוד‭ ‬עבור‭ ‬אחר‭.‬

פחות זה יותר

פחות זה יותר

המדיה הדיגיטלית מציפה אותנו אנחנו מוקפים במדיה הדיגיטלית שמציעה לנו המון דימויים, עיצובים ותכנים. רובנו חשים תחושת הצפה, עומס. ייתכן

מה זה ״חתך הזהב״?

מה זה ״חתך הזהב״?

הנוסחה הסודית שמשפרת את העיצוב מה‭ ‬שהופך‭ ‬עיצוב‭ ‬גרפי‭ ‬טוב‭ ‬לעיצוב‭ ‬גרפי‭ ‬מעולה‭,‬ הם עקרונות כמו‭ ‬התאמה‭ ‬לקהל‭ ‬יעד‭,‬‬ בחירת‭

עיצוב העתיד או עתיד העיצוב

עיצוב העתיד או עתיד העיצוב

מעצב מוצלח, צריך לדעת ליצור סינתזה של הממד האנושי (הבנה של הערכים, הצרכים, הרצונות והמאוויים של הקהילה שלמענה מעצבים), השפה

מודעות פרסום אליפות

מודעות פרסום אליפות

למודעות‭ ‬פרסום‭ ‬טובות‭ ‬יש‭ ‬כוח‭.‬ כוחן‭ ‬הוא‭ ‬כמו‭ ‬כוחו‭ ‬של‭ ‬סיפור‭ ‬טוב‭ .‬רק‭ ‬ממש‭ ‬בקיצור‭…‬ כמו‭ ‬בסיפור‭,‬ לעיתים‭ ‬יש‭ ‬במודעה‭

האם העסק שלך הוא כמו מרצדס?

האם העסק שלך הוא כמו מרצדס?

הסיבות להיעזר באנשי מקצוע מומחים למיתוג הן פשוטות: זה חוסך זמן עבורם זה עוזר להשיג לקוחות זה חוסך כסף

עיצוב גרפי ממגנט אליך

עיצוב גרפי ממגנט אליך

לפני זמן מה, התכוננתי לפגישת עסקית עם מנהלת השיווק בחברה עסקית שביקשה שאעצב להם חומרים שיווקיים.התכוננתי לפגישה, חשבתי על איך

עיצוב‭ ‬גרפי‭ ‬- מיתוג עסקי לשיפור מכירות

עיצוב‭ ‬גרפי‭ ‬- מיתוג עסקי לשיפור מכירות

עיצוב ומיתוג גרפי לעסקים סטודיו לעיצוב גרפי מנוסה הוא המפתח למיתוג עסקי שמדוייק לך. עיצוב גרפי יכול לשפר מכירות של